Wykaz laureatów konkursów w klasach 4 - 6 kliknij tutaj
Wykaz laureatów konkursów w klasach 0 - III.
Laureaci konkursów w klasach 0 i I-III w roku szkolnym 2013/2014
Międzyszkolny konkurs plastyczny z cyklu ,,CZTERY PORY ROKU”
Magdalena Wojtkowska kl. 0a – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Kamil Wojtkowski kl. IIIb – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Nikola Kapelińska kl. IIIb – III miejsce ,,Jesień na Kujawach” Zuzanna Szelągowska kl. 0c – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Dominika Opasik kl. Ia – I miejsce ,,Jesień na Kujawach” Wiktoria Gapska kl. Ia – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Maria Świtalska kl. Ia – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Kacper Gralewski kl. Ia – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Julia Lewandowska kl. Ia – wyróżnienie ,,Wiosna na Kujawach” Maria Świtalska kl. Ia – wyróżnienie ,,Wiosna na Kujawach” Julia Trzeciak kl. IIa – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach”, ,,Wiosna na Kujawach” Zuzanna Henc kl. Ic – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach” Kajetan Tomalak kl. Ic – wyróżnienie ,,Wiosna na Kujawach” Piotr Gołębiewski kl. 0b – II miejsce ,,Jesień na Kujawach” Adam Wszołek kl. 0b – wyróżnienie ,,Jesień na Kujawach”
Powiatowy konkurs matematyczny ,,Matematyka uczy i bawi” dla klas II i III
Rafał Wendrowski kl. IIa – II miejsce
Gminny konkurs recytatorski pt. ,, Moja Rodzina”
Zofia Smolarek kl. 0b – mistrz recytacji Jakub Jankowski kl. Ia – mistrz recytacji Weronika Dziubich Ic – wicemistrz recytacji Wiktoria Raszka kl. IIb – mistrz recytacji Nikola Jankowska kl. IIa – wicemistrz recytacji
Ogólnopolski konkurs matematyczny KANGUR 2014
Jacek Kuś kl. IIa – wyróżnienie Natalia Bączek kl. IIa – wyróżnienie Natalia Kwiatkowska kl. IIIa - wyróżnienie
Gminne Potyczki Matematyczne ,,Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT”
Mateusz Linetty kl. IIIb – III miejsce Natalia Kwiatkowska kl. IIIa – III miejsce
XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny Martyna Kawczyńska kl. IIIb – wicemistrz Dawid Szachuła kl. IIa - wicemistrz
Szkolny konkurs ,,Świąteczny stroik”
Karol Ziętara kl. IIb – II miejsce Anna Ziółkowska kl. IIb – wyróżnienie Wiktor Ziętara kl. IIIb – I miejsce Wojciech Dąbrowski kl. Ib – III miejsce Joanna Woźniak kl. IIa – wyróżnienie Natalia Bączek kl. IIa – wyróżnienie Mikołaj Patyk kl. Ic – wyróżnienie Dominik Wójcik kl. Ic – wyróżnienie
,,Bombka KDBS Bank”
Wiktor Musiał kl. 0b – wyróżnienie
Szkolny konkurs pięknego czytania
Martyna Kawczyńska kl. IIIb – I miejsce Wiktoria Waszak kl. IIIb – III miejsce Natalia Kwiatkowska kl. IIIa – II miejsce Natalia Bączek kl. IIa – II miejsce Dawid Szachuła kl. IIa – I miejsce Mateusz Matusiak kl. IIb – III miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny ,, Młodzież zapobiega pożarom”
II m. Kacper Gralewski z kl. Ia III m. Karolina Trawińska z kl. Ia Wyróżnienia zdobyły : Julia Lewandowska z kl. Ia i Dominika Opasik z kl. Ia Julia Trzeciak kl. IIa – wyróżnienie Zuzanna Szelągowska kl. 0c – wyróżnienie Jakub Kwieciszewski kl. 0a – wyróżnienie Michał Syrocki kl. 0a – wyróżnienie Rafał Wendrowski kl. IIa - wyróżnienie
Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
Nikola Zaborowska kl. 0b - II miejsce w kategorii klas zerowych, Wiktoria Betlińska kl. Ic - I miejsce w kategorii klas pierwszych, Dagmara Woźniak kl. IIa - I miejsce w kategorii klas drugich, Nikola Kapelińska kl. IIIb - II miejsce w kategorii klas trzecich.
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Nagroda główna – klasa IIb Wyróżnienia: 0a, 0b, 0c, Ia, Ic, IIIa, IIIb
Szkolny konkurs dla klas I ,,Bądź bezpieczny w sieci”
Klasa Ib – I miejsce Klasa Ic – II miejsce Klasa Ia – III miejsce
Międzyszkolny konkurs ,,Mistrz j. angielskiego klas III”
Mateusz Linetty kl. IIIb – I miejsce Martyna Kawczyńska kl. IIIb – III miejsce
Międzyszkolny Konkurs plastyczny ,,Gwiazdka 2013”
Filip Ziętara kl. 0 c – III miejsce Julia Lewandowska kl. Ia – II miejsce Paweł Martwicki kl. Ia - IIImiejsce Jan Głowacki kl. Ic - wyróżnienie Mateusz Ciechalski kl. IIIb – II miejsce
Szkolny Konkurs Informatyczny
Wiktoria Waszak kl. IIIb – wyróżnienie Wiktor Stasiak kl. IIIb – wyróżnienie Hubert Jóźwiak kl. IIIa – wyróżnienie
Szkolny Konkurs Plastyczny ,,I love bugs”
Dominik Opasik kl. Ia – I miejsce II miejsce – kl. Ia: Mateusz Olczak, Jakub Błaszczyk, Nikola Lisota Wyróżnienie – Karolina Trawińska kl. Ia I miejsce – kl. Ib: Eryk Sołtysiak, Radosław Biesiada III miejsce – kl. Ib: Wojciech Dąbrowski, Karina Kapelińska i Weronika Dziubich kl. Ic
III Gminny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ,,Pegaz”
Wyróżnienie dla koła teatralnego ,,Szkolne Ludki” Wyróżnienie za najlepszą kreację aktorską dla Karoliny Trawińskiej
Szkolny Konkurs Logopedyczny ,,Łamańce językowe” dla uczniów klas 0-3
I miejsce w kategorii klas zerowych: Gabriel Grabowski 0b, Jakub Stróżyk 0b I miejsce w kategorii klas pierwszych: Paweł Martwicki Ia, Paweł Paczkowski Ia, Wojciech Dąbrowski Ib I miejsce w kategorii klas drugich i trzecich: Zuzanna Dyduch IIa, Lidia Nowak IIIb, Magdalena Nowak IIa, Natalia Michalska IIIa, Denis Błachowich IIb
|