Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Marzec 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Aktualności

W krainie baśni

,,Czym chleb dla ciała, tym baśń dla duszy"

więcej
Święto Babci i Dziadka

"Babciuniu, Dziadziuniu w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta"

więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

26.01.2018r. uczniowie klasy pierwszej 1a i 1b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki SP w Osięcinach.

więcej
Półkolonie zimowe

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w półkoloniach zimowych, które odbędą się każdego dnia podczas ferii od 9.00 do 13.00.

więcej
Udział uczniów klas I w IX edycji programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Tradycyjnie uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym ? Akademia Bezpiecznego Puchatka?, który uczy dzieci jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, domu oraz na wycieczce. Jego organizatorami są: producent kakao Puchatek firma Maspex wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Zaś patronat honorowy objęli: Komendant Główny Policji oraz wszystkie Kuratoria Oświaty.

więcej
"Być człowiekiem to być odpowiedzialnym"

19 stycznia 2018 roku społeczność naszej szkoły miała okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne w ramach realizacji programu profilaktyczno- wychowawczego. Spektakl pt.: "Być człowiekiem to być odpowiedzialnym" przygotowali uczniowie klasy VI b i VII a pod kierunkiem p. Agnieszki Matkowskiej, p. Małgorzaty Mentlewicz i p. Zbigniewa Tumińskiego a także p. Tomasza Cybulskiego (oprawa muzyczna).

więcej
Ku przestrodze...

W związku ze zbliżającymi się feriami gościliśmy w naszej placówce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, którzy mówili o bezpieczeństwie w czasie ich trwania. W spotkaniu (18 stycznia 2018 roku) uczestniczyli wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej z oddziałami Gimnazjum w Osięcinach.

więcej
"Gwiazdka 2017"

Każdego roku w grudniu nasza szkoła bierze udział w konkursie plastycznym organizowanym przez SP 14 we Włocławku. Zgodnie z regulaminem szkolny etap konkursu odbył się do 18.12.2017roku.

więcej
Siła magnetyzmu

12 stycznia 2018r. w klasie 0, 1a, 1b, odbyły się kreatywne warsztaty "Siła magnetyzmu". W pierwszej części warsztatów dzieci samodzielnie wykonały magnesy. Każdy uczestnik stworzył po 2 zestawy składające się z 2 magnesów (jeden ze swoim zdjęciem i jeden z wybranym przez siebie kolorowym wzorem). Pięknie zapakowane magnesy staną się prezentem dla babć i dziadków.

więcej
Noc z baśniami

W dzisiejszej rzeczywistości wymagania czytelników rosną, w związku z tym zmienia się rola i funkcja biblioteki. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, podejmujemy zadania, które kreują wizerunek biblioteki otwartej na potrzeby dzieci. Celom tym służy między innymi całonocna impreza czytelnicza, zorganizowana 12 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach pod hasłem "W świecie baśni". Tę wyjątkową noc spędzili w szkole uczniowie należący do koła bibliotecznego wraz z opiekunami p. Z. Polaszek i I. Zakrzewską.

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 
Stopka