Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Lipiec 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Aktualności

Wycieczka do Zakopanego

W dniach 15-18 maja 2018r. odbyła się wycieczka klas VI do Wieliczki i Zakopanego. W trakcie tego wyjazdu uczestnicy zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce oraz przez dwa dni poznawali stolicę Tatr- Zakopane. W 1 dniu odbyli spacer po Krupówkach, odwiedzili cmentarz na Pęksowym Brzysku, wjechali i zjechali koleją PKL na Gubałówkę, z której podziwiali widoki Zakopanego i Tatr. W drugim dniu odbyliśmy spacer Doliną Kościeliską dochodząc do Schroniska Ornak, Stawu Smerczyńskiego i Wąwozu Kraków. W 4 dniu naszej wycieczki podziwialiśmy Zamek w Niedzicy oraz Zalew Czorsztyński. Były to bardzo miło spędzone dni, które na długo zapamiętamy. W trakcie tej wycieczki opiekunami byli p. Małgorzata Skonieczna, p. Andrzej Rosiński i p. Grzegorz Woźniak.

więcej
Egzamin na kartę rowerową

W dniu 23 maja w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpili uczniowie klas IV i V, którzy pokonali wszystkie trudności. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji wydziału Ruchu Drogowego w Radziejowie sierż. szt. Jacek Jasiński i mł. asp. Krzysztof Lizik, którym chcielibyśmy podziękować za włożony trud w czasie egzaminu.

Grzegorz Woźniak
Andrzej Rosiński

więcej
6. Rejonowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Osięcinach

"Walking in Memphis", "Titanium", czy "Diamonds" to tylko niektóre z muzycznych przebojów, które rozbrzmiewały 29 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach.

więcej
Wycieczka do Inowrocławia i Kruszwicy

           Dnia 24 maja 2018 roku uczniowie klas "0a" i 2a pod czujną opieką wychowawczyń i mam wyjechały na wycieczkę do Inowrocławia i Kruszwicy. Pierwszym etapem było zwiedzanie Jednostki Wojskowej 1984 w Inowrocławiu. Dzieci z zaciekawieniem zwiedzały jednostkę. Miały okazję zobaczyć samochody wojskowe, śmigłowce, wojskowe wozy strażackie. Miały również możliwość wejścia do środka pojazdów, co sprawiło im ogromną radość. Były także na wieży kontroli lotów. 

więcej
"Dzieciństwo sielskie, anielskie", czyli Dzień Dziecka w naszej szkole.

1 czerwca to szczególna data dla wszystkich milusińskich. W związku z tym  Urząd Gminy Osięciny, Gminny Ośrodek Kultury oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Osięcinach zorganizowali dla wszystkich uczniów z gminy Dzień Dziecka.

więcej
IV rajd rowerowy zakończony.

To już kolejny rajd drogami naszej gminy.

więcej
W erze dinozaurów

Dnia 23 maja 2018 roku klasa IIIa wybrała się na całodniową wycieczkę do Solca Kuj.

więcej
Na Piastowskim Szlaku

Władysław Bełza

Oh! Szablę Jego dobrze poznały!

Pod wsią Płowcami,

Krzyżackie karki!

A choć na łokieć ledwo wysoki,

Łokietek duchem,

wzrósł pod obłoki!


Projekt edukacyjny Na Piastowskim Szlaku realizowano w dniach 24.04.2018r. ? 22.05.2018 r. w klasie IIIa.

więcej
Śladami Stasia i Nel - spotkanie z podróżnikiem Piotrem Kowalczykiem

We wtorek 29 maja w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyło się bardzo ciekawe spotkanie pt. "Śladami Stasia i Nel", poprowadzone przez podróżnika, nauczyciela angielskiego i miłośnika kultury Azji - Pana Piotra Kowalczyka.

więcej
Sukces ortograficzny

24 maja 2018 r. czterech uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Radziejowie o Złote Pióro Starosty.

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 
Stopka