Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Stycze 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Aktualności

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

W dniu 7 grudnia 2017r. w klasie Ia, Ib i IIa zorganizowane zostały bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne z udziałem rodziców.

więcej
"Istnieją ludzie , którzy mają serce ze złota. Wszystko co dają jest odbiciem ich serdeczności" Wy właśnie tacy jesteście!

Pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękowanie darczyńcom "Szlachetnej Paczki"- dzięki waszemu dobremu sercu i ofiarności uzbieraliśmy dla p. Ewy i Michałka :słodycze, artykuły żywnościowe, chemiczne, zabawki.

więcej
Spotkanie z psychologiem

1 grudnia 2017r. pani psycholog Jadwiga Lewandowska pracująca w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Radziejowie, spotkała się z uczniami z klas czwartych i piątych.

więcej
Mikołajki

W dniu 6 grudnia, jak co roku w naszej szkole, obchodziliśmy Mikołajki.

więcej
Imiewniny Mikołaja

Imieniny św. Mikołaja to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. 6 grudnia odwiedza nas Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Elfami.

więcej
Wycieczka do Torunia

1 grudnia 2017r. Klasa 5B i 4D wzięły udział w wycieczce do Młyna Wiedzy w Toruniu.

więcej
Zawody pływackie dla uczniów kl. IV

6 grudnia 2017r. w Radziejowie odbyły się powiatowe zawody pływackie dla uczniów kl. IV- VI, w których wzięło udział troje uczniów naszej szkoły: Michalina Grzybek, Zuzanna Nobis i Adam Wszołek. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch dowolnych konkurencjach.

więcej
Rozstrzygnięcie VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7

8 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbył się finał VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7. Jego celem było utrwalenie zwyczajów kulturowych związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
Premiera "Dziadów" cz. II

1 XII 2017r. na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach miała miejsce premiera "Dziadów" cz. II na motywach dramatu Adama Mickiewicza w reżyserii Anny Jezierskiej - nauczycielki języka polskiego w Szkole Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Osięcinach.

więcej
Warsztaty Bożonarodzeniowe z Rodzicami

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w naszej szkole. W poniedziałek 4 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 0 a spotkali się ze swoimi rodzicami na przedświątecznych warsztatach. Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wraz z rodzicami zrobiły piękne bombki techniką decoupage, pomalowały drewniane gwiazdki, aniołki, renifery, bałwanki. Nie zabrakło również szopek bożonarodzeniowych. W rodzinnej atmosferze powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne. Ozdoby są wspaniałą dekoracją szkolnej i klasowej choinki.

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 
Stopka