Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Marzec 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Aktualności

Kapsuła czasu

W dniu 8 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii, którą poprowadziła grupa historyczna "Kapsuła czasu" z Torunia. Dzieci mogły poznać obyczaje średniowiecza.

więcej
Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2018 roku w Radziejowie odbył się Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Stowarzyszenie Unitis Viribus. Koło wolontariuszy działające przy naszej szkole od lat współpracuje z tą organizacją, dlatego nasza placówka również włączyła się w organizację tego przedsięwzięcia.

więcej
Biała Szkoła

W dniach 2 - 6 stycznia 2018r. 35 osobowa grupa z Osięcin i Baruchowa wyjechała na Białą Szkołę do Białego Dunajca.

więcej
Kolędowanie - karaoke

W przeddzień Święta Trzech Króli zabrzmiały w naszej szkole kolędy i pastorałki. Uczniowie klas 0-III oraz IV-V powrócili jeszcze na chwilę do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
"Wędrujący anioł"

"Wędrujący anioł"- to tytuł jasełek, które mieliśmy okazję obejrzeć 22 grudnia 2017 roku. W auli - świątecznie przystrojonej na tę okazję- zgromadzili się: wójt gminy Osięciny p. Jerzy Izydorski, przewodniczący Rady Gminy p. Ryszard Błaszczyk, radni, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Osięcinach (p. Andrzej Polaszek- dyrektor, p. Andrzej Rosiński- wicedyrektor, p. Grażyna Kamionka- wicedyrektor), proboszcz parafii Lekarzewice Dariusz Grenda, wikariusz parafii Osięciny Michał Laskowski, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice, uczniowie.

więcej
Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy,
pachnących choinką
kierujemy do wszystkich płynące z serca
życzenia spokojnych, radosnych , spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze świąt
oraz pomyślności i szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku 2018,
aby był lepszy niż ten mijający i przyniósł nam wiele dobrego.
Rada Rodziców

więcej
Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja charytatywna, która powstała pod koniec 2009r. Polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski. Dają one dzieciom z Marzycielskiej Poczty siłę do walki z chorobą, a nadawcom radość.

więcej
Dyskoteka charytatywna

Potrzebę czynienia dobra rozumieją uczniowie Szkoły Podstawowej w Osięcinach, którzy od lat inicjują i aktywnie włączają się do akcji charytatywnych prowadzonych w naszej szkole.

więcej
Rozstrzygnięcie V edycji Szkolnego Konkursu na Stroik Bożonarodzeniowy dla uczniów klas I-III

09 XII 2017 w szkole został rozstrzygnięty konkurs na Stroik Bożonarodzeniowy. Jego celem było kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Poznawanie obyczajów i znaczenia świątecznych elementów związanych z obyczajowością. Rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia.

więcej
Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej "Gramy w Ręczną"

9 grudnia w hali sportowej SP67 w Bydgoszczy odbył się turniej podsumowujący udział uczniów w programie "Gramy w Ręczną". Do rozgrywek zgłosiło się 6 szkół: SP48 Bydgoszcz, SP67 Bydgoszcz, SP Kowalewo Pom., SP Choceń, SP Grudziądz i SP Osięciny. W ramach każdy zespół rozegrał pięć spotkań.

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 
Stopka