Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Stycze 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Aktualności

Ćwierćfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w piłkę ręczną

20 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w piłkę ręczną dziewcząt rocznik 2005 i mł. W zawodach uczestniczyły 4 zespoły: SP3 Rypin, SP20 Włocławek, SP Tłuchowo i SP Osięciny. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając wszystkie mecze i awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Wąbrzeźnie.

więcej
"Szlachetna Paczka"

W naszej szkole w dniach 4-8 grudnia 2017r. trwa akcja ?Szlachetna paczka? w której pomagamy rodzinie z Włocławka.

więcej
Andrzejki

"Święty Andrzej szczęście wróży,
z włosku, butów i ostrużyn"

więcej
Wycieczka do Wrocławia

Dnia 24 listopada 2017r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Izabeli Kisielewskiej, p. Anety Wojtkowskiej i p. Zbigniewa Tumińskiego wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Nasza wspólną wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Afrykarium i Ogrodu Zoologicznego.

więcej
Prawa dziecka

20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Dlatego też co roku przypominamy o tym dniu organizując przedstawienia na temat praw dziecka i ich genezy. Dziecko to mały człowiek. Jednak nie wszyscy dorośli o tym pamiętali. W związku tym Organizacja Narodów Zjednoczonych spisała prawa dzieci w Konwencji o Prawach Dziecka. Państwo, które do konwencji przystąpi, zobowiązuje się do przestrzegania zawartych w niej praw. W Polsce Konwencja obowiązuje od 1991 roku - czyli 26 lat.

więcej
"Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta..."

Na świąteczno-zimowych warsztatach plastycznych zebrali się uczniowie klas piątych i szóstych aby wykonać dekorację, która pomimo jesiennej pogody za oknem przypomina nam już o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

więcej
Misie duże, misie małe, te pluszowe przyjaciółmi naszymi są

Pluszowy Miś przyjaciel dzieci, zawsze wierny i oddany towarzysz zabaw. To jemu dzieci powierzają swoje sekrety. Jest powiernikiem w niebezpieczeństwie i smutku, przypomina najważniejsze wartości jakimi jest przyjaźń, miłość, rodzina.

więcej
DBAMY O ZDROWIE

Dnia 7 listopada 2017 r. klasy Ia, Ib i IIa gościły panią Ewę, Ryniec-Rozpędowską, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku.

więcej
Spotkanie klasy Ia i Ib z lekarzem weterynarii

Gdy Ci zwierzę zachoruje
wiedz, że człowiek się znajduje
co wybrał zawód taki,
w którym leczy się zwierzaki.

więcej
Gminny Konkurs Recytatorski pt. ,,MOJA OJCZYZNA - POLSKA

Dnia 23 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyła się  XV edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla klas I - III z cyklu  "MOI   NAJBLIŻSI". W tym  roku przebiegał on pod hasłem  ,,Moja Ojczyzna -Polska".

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 
Stopka