Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Wrzesie 2023  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Aktualności z biblioteki

Spotkanie autorskie online z Krzysztofem Petkiem
       Rzeczywistość pandemii nie pozwala na spotkania autorskie w realu. Jednak dzięki wielu e-inicjatywom, umożliwiającym dzieciom i młodzieży kontakt z kulturą, sztuką i literaturą na uwagę zasługują spotkania z pisarzami odbywające się za pośrednictwem Internetu.


Polecamy również przeczytanie książki.
    Dzisiaj zapraszamy Was do wzięcia udziału w potkaniu online z panem Krzysztofem Petkiem - podróżnikiem, reportażystą i autorem cieszących się dużą popularnością przygodowych powieści dla dzieci i młodzieży.
      Podczas spotkania pisarz opowie o swojej nowej książce pt. "Zaklęcie Golema. Praga". Jest to pierwsza część z serii przygodowej: "Zagadki i Tajemnice". Akcja każdej z pięciu części rozgrywa się w innym europejskim mieście.Tym razem w Pradze możemy sledzić przygody trójki rodzeństwa: Dominika, Uli i Wery, którzy z teczką pełną tajemniczych zapisków zostawionych im w spadku przez dziadka, rozwiązują zagadki, wyjaśniają tajemnice i poszukują zaginionych dzieł sztuki.      
      Książka jest połączeniem sensacji i dynamicznego przewodnika po zakątkach Pragi. Pomimo tego, że jest adresowana do młodszych czytelników, to warto posłuchać ciekawostek autora o przepięknej stolicy sąsiadującego z nami państwa.
      Zachęcamy wszystkich naszych czytelników i ich rodziców do pobrania linku zamieszczonego pod artykułem i skorzystania z przedstawionej propozycji spotkania online z pisarzem Krzysztofem Petkiem. Polecamy również przeczytanie książki.
      Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za możliwość bezpłatnego udziału w jego spotkaniu - prezentacji.


Biblioteka szkolna
 

  

Stopka