Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Kwiecie 2024  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Aktualności z biblioteki

Moja zakładka do książki

Z okazji Dnia Książki 23 kwietnia w bibliotece szkolnej  zorganizowano wystawę  i  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: Moja zakładka do książki. Konkurs adresowany był do uczestników koła bibliotecznego ze Szkoły Podstawowej w Osięcinach.

więcej
"Z przyrodą na Ty"

W dniach od 22.03.do 20.04.2018 roku w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi trwał konkurs dla klas 4-5pt. "Z przyrodą na Ty".

więcej
XVII Powiatowy Turniej Ortograficzny dla uczniów klas II - III

          Dnia 12.04.2018r., w Szkole Podstawowej w Osięcinach, po raz siedemnasty odbył się Powiatowy Turniej Ortograficzny dla ucz. kl. II-III. Głównym celem konkursu jest promowanie wśród uczniów dbałości o poprawność ortograficzną w wypowiedziach pisemnych.

więcej
Biblioteka szkolna to także programowanie i kodowanie

Kodowanie, programowanie - bywa nazywane "trzecim językiem", który warto znać oprócz języka ojczystego i przynajmniej jednego języka obcego, by odnaleźć się dziś na rynku pracy.

więcej
Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Święta Bożego Narodzenia - "Magiczne Święta" realizowanego przez uczniów kl. 0a, IVd i członków koła bibliotecznego.

Projekt edukacyjny ?Magiczne Święta?realizowany był w dniach 1.12.2017r. - 22.12.2017r. przez uczniów klas 0a, IVd oraz członków koła bibliotecznego podczas zajęć dydaktycznych, zajęć do dyspozycji wychowawcy oraz na zajęciach koła.

więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

26.01.2018r. uczniowie klasy pierwszej 1a i 1b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki SP w Osięcinach.

więcej
Noc z baśniami

W dzisiejszej rzeczywistości wymagania czytelników rosną, w związku z tym zmienia się rola i funkcja biblioteki. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, podejmujemy zadania, które kreują wizerunek biblioteki otwartej na potrzeby dzieci. Celom tym służy między innymi całonocna impreza czytelnicza, zorganizowana 12 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach pod hasłem "W świecie baśni". Tę wyjątkową noc spędzili w szkole uczniowie należący do koła bibliotecznego wraz z opiekunami p. Z. Polaszek i I. Zakrzewską.

więcej
Teatr Bajeczny "Staruszek z zimowej krainy"

W piątek 15 grudnia do naszej szkoły zawitał Teatr Bajeczny z Bydgoszczy ze spektaklem pt. "Staruszek z zimowej krainy". Piękny śpiew pań aktorek i zimowa scenografia sprawiły, że wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas spotkania koła bibliotecznego w biblioteceSP w Osięcinach.

Spotkanie miało na celu przybliżenie tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzenia członków koła w atmosferę magicznych świątecznych chwil.

więcej
Rozstrzygnięcie VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7

8 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbył się finał VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7. Jego celem było utrwalenie zwyczajów kulturowych związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

więcej

 strona:  5 6 7 8 9 10 11 12 13 
Stopka