Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Grudzie 2021  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Aktualności

Spotkanie autorskie online z Krzysztofem Petkiem
      Rzeczywistość pandemii nie pozwala na spotkania autorskie w realu. Jednak dzięki wielu e-inicjatywom, umożliwiającym dzieciom i młodzieży kontakt z kulturą, sztuką i literaturą na uwagę zasługują spotkania z pisarzami odbywające się za pośrednictwem Internetu.      Dzisiaj zapraszamy Was do wzięcia udziału w potkaniu online z panem Krzysztofem Petkiem - podróżnikiem, reportażystą i autorem cieszących się dużą popularnością przygodowych powieści dla dzieci i młodzieży.
      Podczas spotkania pisarz opowie o swojej nowej książce pt. "Zaklęcie Golema. Praga". Jest to pierwsza część z serii przygodowej: "Zagadki i Tajemnice". Akcja każdej z pięciu części rozgrywa się w innym europejskim mieście.Tym razem w Pradze możemy sledzić przygody trójki rodzeństwa: Dominika, Uli i Wery, którzy z teczką pełną tajemniczych zapisków zostawionych im w spadku przez dziadka, rozwiązują zagadki, wyjaśniają tajemnice i poszukują zaginionych dzieł sztuki.      
      Książka jest połączeniem sensacji i dynamicznego przewodnika po zakątkach Pragi. Pomimo tego, że jest adresowana do młodszych czytelników, to warto posłuchać ciekawostek autora o przepięknej stolicy sąsiadującego z nami państwa.
      Zachęcamy wszystkich naszych czytelników i ich rodziców do pobrania linku zamieszczonego pod artykułem i skorzystania z przedstawionej propozycji spotkania online z pisarzem Krzysztofem Petkiem. Polecamy również przeczytanie książki.
      Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za możliwość bezpłatnego udziału w jego spotkaniu - prezentacji.


Biblioteka szkolna
 

  

Stopka