Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Grudzie 2017  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Aktualności z biblioteki

Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas spotkania koła bibliotecznego w biblioteceSP w Osięcinach.

Spotkanie miało na celu przybliżenie tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzenia członków koła w atmosferę magicznych świątecznych chwil.

więcej
Rozstrzygnięcie VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7

8 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbył się finał VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7. Jego celem było utrwalenie zwyczajów kulturowych związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

22 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach przeprowadzono V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej. W Konkursie wzięło udział czterdziestu uczestników - szesnastu w kategorii klas IV - V i dwudziestu czterech w kategorii klas VI - VII.

więcej
Świętowaliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - Październik 2017r.

W miesiącu październiku biblioteka Szkoły Podstawowej w Osięcinach tradycyjnie obchodziła Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych,które zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Librarianship).

więcej
Rozstrzygnięcie afiszowego konkursu czytelniczego pt. "Czytam, więc wiem"

W okresie od 1 do 30 października 2017 roku w bibliotece SP W Osięcinach zorganizowano afiszowy konkurs czytelniczy pt. "Czytam, więc wiem".

więcej
XIV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II i III

Dnia 26 października 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Osięcinach XIV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla ucz. kl. II i III. Głównym celem konkursu było rozwijanie i utrwalanie potrzeb, nawyków czytelniczych oraz kształcenie umiejętności pięknego czytania. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów, wybranych na drodze eliminacji klasowych.

więcej
91. Urodziny Kubusia Puchatka

W bibliotece naszej szkoły odbyły się 91. urodziny Kubusia Puchatka. Dzieci chętnie uczestniczyły we wspaniałej zabawie. Poznały historię powstania książki Kubuś Puchatek, próbowały Kubusiowego przysmaku, odgadywały zagadki.

więcej
29 września - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

więcej
"Znajdź mnie i kiedyś odwiedź" czyli spotkanie ze Zbigniewem Kołbą

We wtorek, 26 września br. na górnym holu w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyło się spotkanie autorskie z panem Zbigniewem Kołbą.

więcej
Konkurs Klasa na 102 rozstrzygnięty!

Od września 2016 do 1 czerwca 2017 trwał międzyklasowy konkurs czytelniczy pod hasłem KLASA NA 102. Konkurs miał na celu podniesienie poziomu czytelnictwa w klasach i przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: - klasy 1-3 - klasy 4-6.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka