Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Luty 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Aktualności z biblioteki

Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Święta Bożego Narodzenia - "Magiczne Święta" realizowanego przez uczniów kl. 0a, IVd i członków koła bibliotecznego.

Projekt edukacyjny ?Magiczne Święta?realizowany był w dniach 1.12.2017r. - 22.12.2017r. przez uczniów klas 0a, IVd oraz członków koła bibliotecznego podczas zajęć dydaktycznych, zajęć do dyspozycji wychowawcy oraz na zajęciach koła.

więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

26.01.2018r. uczniowie klasy pierwszej 1a i 1b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki SP w Osięcinach.

więcej
Noc z baśniami

W dzisiejszej rzeczywistości wymagania czytelników rosną, w związku z tym zmienia się rola i funkcja biblioteki. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, podejmujemy zadania, które kreują wizerunek biblioteki otwartej na potrzeby dzieci. Celom tym służy między innymi całonocna impreza czytelnicza, zorganizowana 12 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach pod hasłem "W świecie baśni". Tę wyjątkową noc spędzili w szkole uczniowie należący do koła bibliotecznego wraz z opiekunami p. Z. Polaszek i I. Zakrzewską.

więcej
Teatr Bajeczny "Staruszek z zimowej krainy"

W piątek 15 grudnia do naszej szkoły zawitał Teatr Bajeczny z Bydgoszczy ze spektaklem pt. "Staruszek z zimowej krainy". Piękny śpiew pań aktorek i zimowa scenografia sprawiły, że wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas spotkania koła bibliotecznego w biblioteceSP w Osięcinach.

Spotkanie miało na celu przybliżenie tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzenia członków koła w atmosferę magicznych świątecznych chwil.

więcej
Rozstrzygnięcie VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7

8 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbył się finał VI edycji Szkolnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych dla uczniów klas 4-7. Jego celem było utrwalenie zwyczajów kulturowych związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

więcej
V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

22 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Osięcinach przeprowadzono V Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej. W Konkursie wzięło udział czterdziestu uczestników - szesnastu w kategorii klas IV - V i dwudziestu czterech w kategorii klas VI - VII.

więcej
Świętowaliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - Październik 2017r.

W miesiącu październiku biblioteka Szkoły Podstawowej w Osięcinach tradycyjnie obchodziła Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych,które zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Librarianship).

więcej
Rozstrzygnięcie afiszowego konkursu czytelniczego pt. "Czytam, więc wiem"

W okresie od 1 do 30 października 2017 roku w bibliotece SP W Osięcinach zorganizowano afiszowy konkurs czytelniczy pt. "Czytam, więc wiem".

więcej
XIV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II i III

Dnia 26 października 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Osięcinach XIV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla ucz. kl. II i III. Głównym celem konkursu było rozwijanie i utrwalanie potrzeb, nawyków czytelniczych oraz kształcenie umiejętności pięknego czytania. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów, wybranych na drodze eliminacji klasowych.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka