Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Wrzesie 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Aktualności z biblioteki

"Jak nie czytam, jak czytam"

    Dnia 8 czerwca miało miejsce ogólnopolskie bicie rekordu w czytaniu w jednym miejscu. Organizatorem akcji pod hasłem "Jak nie czytam, jak czytam" jest redakcja czasopisma "Biblioteka w Szkole".

więcej
XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

  "Czytanie łączy" - to hasło XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (OTCD), organizowanego przez Fundację "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom".

więcej
Śladami Stasia i Nel - spotkanie z podróżnikiem Piotrem Kowalczykiem

We wtorek 29 maja w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyło się bardzo ciekawe spotkanie pt. "Śladami Stasia i Nel", poprowadzone przez podróżnika, nauczyciela angielskiego i miłośnika kultury Azji - Pana Piotra Kowalczyka.

więcej
Przedstawienie Teatru Bajecznego pt. "Niezapominajka"

W czwartek 26 kwietnia do SP w Osięcinach zawitał już po raz kolejny Teatr Bajeczny  z Bydgoszczy ze spektaklem pt. "Niezapominajka". To wiosenne widowisko dla najmłodszych o potędze natury, sile przyjaźni i bliskości drugiego człowieka. Całości dopełniły, jak zwykle, przepiękny śpiew aktorek oraz kolorowa scenografia. Wszyscy poczuliśmy, że wiosna jest już na dobre z nami.

Dziękujemy za współpracę  paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej w Osięcinach.

 

Biblioteka szkolna

więcej
Moja zakładka do książki

Z okazji Dnia Książki 23 kwietnia w bibliotece szkolnej  zorganizowano wystawę  i  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: Moja zakładka do książki. Konkurs adresowany był do uczestników koła bibliotecznego ze Szkoły Podstawowej w Osięcinach.

więcej
"Z przyrodą na Ty"

W dniach od 22.03.do 20.04.2018 roku w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi trwał konkurs dla klas 4-5pt. "Z przyrodą na Ty".

więcej
XVII Powiatowy Turniej Ortograficzny dla uczniów klas II - III

          Dnia 12.04.2018r., w Szkole Podstawowej w Osięcinach, po raz siedemnasty odbył się Powiatowy Turniej Ortograficzny dla ucz. kl. II-III. Głównym celem konkursu jest promowanie wśród uczniów dbałości o poprawność ortograficzną w wypowiedziach pisemnych.

więcej
Biblioteka szkolna to także programowanie i kodowanie

Kodowanie, programowanie - bywa nazywane "trzecim językiem", który warto znać oprócz języka ojczystego i przynajmniej jednego języka obcego, by odnaleźć się dziś na rynku pracy.

więcej
Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Święta Bożego Narodzenia - "Magiczne Święta" realizowanego przez uczniów kl. 0a, IVd i członków koła bibliotecznego.

Projekt edukacyjny ?Magiczne Święta?realizowany był w dniach 1.12.2017r. - 22.12.2017r. przez uczniów klas 0a, IVd oraz członków koła bibliotecznego podczas zajęć dydaktycznych, zajęć do dyspozycji wychowawcy oraz na zajęciach koła.

więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

26.01.2018r. uczniowie klasy pierwszej 1a i 1b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki SP w Osięcinach.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka