Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Grudzie 2023  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Świetlica szkolna

Zabawy i zawody sportowe dla przedszkolaków.

Dnia 17 czerwca 2019r. w świetlicy szkolnej odbyły się zabawy sportowe dla dzieci z Przedszkola komunalnego w Osięcinach. W przygotowanych konkurencjach wzięły udział dzieci z grupy "Żabki" pod opieką p. Aleksandry Rawskiej i p. Hani Kaczmarek. Impreza została przygotowana przez: świetlicę i bibliotekę szkolną oraz Koło Wolontariat. Celem przedsięwzięcia było propagowanie aktywności fizycznej u najmłodszych dzieci. Przygotowane konkurencje cieszyły dużym zainteresowaniem, dzieci chętnie brały udział, wykazując się aktywnością fizyczną. Rozgrywki zakończyły się remisem . Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodkościami. "Żabki" pożegnały nas z uśmiechem i zadowoleniem i zapowiedziały kolejną wizytę.

więcej
Szkolny Turniej Warcabowy

W dniu 10 maja 2019 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki turnieju warcabowego. Pośród 16 uczestników turnieju wyłonionych podczas klasowych eliminacji zwycięzcą został, uczeń klasy Vd - Jakub Marchwiński, II miejsce zajął - Kamil Dzierżawski z klasy Ve natomiast III miejsce zajął - Adam Pawłowski z klasy Vd. Gratulujemy zwycięzcom!
Agnieszka Trawińska
Tomasz Zieliński

więcej
Wróżby andrzejkowe w świetlicy szkolnej

Jak co roku w wigilię św. Andrzeja w świetlicy  szkolnej nie zabrakło czarów, magii i wróżb. Świetlica szkolna została zmieniona w ,,salę wróżb". To uczniowie z klasy 3a gimnazjum i pracownicy świetlicy zadbali o magiczny nastrój. Osoby te wcielili się w rolę wróżek i przepowiadały co dobrego czeka nas w przyszłości oraz przedstawiali historię andrzejek.                   
Klasy I - III z wychowawcami i chętni uczniowie z IV - VIII oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Udali się do świetlicy szkolnej na andrzejkowe spotkanie z wróżbami.  
Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał  papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów. Szukały swojej szczęśliwej liczy. Odkrywały kubki przyszłości, kręciły wirującą butelką. Odkrywały znaczenie kwiatów, a swojego szczęścia szukały w magicznym ,,pudełku szczęścia?. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
Wiele śmiechu i radości dostarczyły dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni swój stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Uczestnicy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

więcej
Światowy Dzień Pluszowego Misia

                25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku szkolnym  przypadał on w niedzielę, dlatego też uroczyście świętowaliśmy w świetlicy szkolnej dnia następnego, czyli w poniedziałek 26 listopada 2018r. Po raz kolejny jesteśmy przekonani, że warto go świętować. Tak niewiele rzeczy w dzisiejszym świecie wzrusza, pobudza ciepłe emocje i ma w sobie tyle łagodności i dobra, ile zawiera się w tej zwyczajnej, niby prostej zabawce, jaką jest pluszowy miś. Jest też prawdziwym indywidualistą XXI wieku - ile osobowości, tyle misiów i ich wcieleń.

więcej
Pasowanie na Świetliczaka

           Dnia 5 listopada 2018r. w świetlicy szkolne odbyła się ważna uroczystość - Pasowanie na "Świetliczaka". Jest to coroczna tradycja, w której uczniowie klas pierwszych oficjalnie zostają włączeni w społeczność świetlicy.

więcej
Wróżby i zabawy andrzejkowe

30 listopada w naszej szkole świetlica szkolna zorganizowała wróżby andrzejkowe.

więcej
Andrzejki w świetlicy szkolnej.

28.11.2014 w naszej szkole odbyły się Andrzejki organizowane przez opiekunów świetlic. Uczniowie wraz z nauczycielami chętnie odwiedzali sale, aby dowiedzieć się, co ich spotka w najbliższej przyszłości.

więcej
PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „DZIECI-DZIECIOM”

16 kwietnia 2013 r. uczennice Marta Woźniak, Wiktoria Domańska, Julia Mikołajczyk, Julia Staniszewska, Paulina Olczak, Oliwia Błaszczyk, Wiktoria Chaberska reprezentowały naszą szkołę w imprezie podsumowującej akcję charytatywną „Dzieci – Dzieciom” w SOSW w Radziejowie.

więcej
TURNIEJ WARCABOWY ROZSTRZYGNIĘTY

W dniach 1 – 15 marca 2013 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki turnieju warcabowego.
Celem turnieju była:
• popularyzacja gry warcaby wśród uczniów naszej szkoły,
• zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu,
• wyłonienie talentów warcabowych,
• wspaniała zabawa, ćwiczenie bystrości i spostrzegawczości..

więcej
„MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ”

Dzień Świętego Walentego to dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają, ze chcą kochać i kochają!

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka