Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Grudzie 2017  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Osiągnięcia


Rok szkolny 2014/15

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Agnieszka Biesiada




Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody - Agnieszka Biesiada


Rok szkolny 2013/14

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody Piotr Dąbrowski.



Rok szkolny 2012/13

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Weronika Rydelek




Kujawsko Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną dziewcząt – II miejsce w województwie
Skład zespołu: Kazimierczak Weronika, Kwiatkowska Ewa, Mikołajczyk Julia, Rosiak Weronika, Szymczak Justyna, Świtalska Weronika, Wdowiak Paulina, Woźniak Marta, Żywica Oliwia, Kontowicz Izabela, Matusiak Paulina, Łukomska Weronika, Balcerak Aleksandra.


Mistrzostwa Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej dziewcząt rocznik 2000 i mł. – III miejsce w województwie.
Skład: Kazimierczak Weronika, Kwiatkowska Ewa, Mikołajczyk Julia, Rosiak Weronika, Szymczak Justyna, Wdowiak Paulina, Woźniak Marta, Żywica Oliwia, Kontowicz Izabela, Matusiak Paulina, Łukomska Weronika, Balcerak Aleksandra
 

Laureatki I Ogólnopolskiej E-Spartakiady Szkół Podstawowych i Gimnazjów
pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024
Marta Woźniak - I miejsce w ogólnopolskim rankingu biegu na 60m, I miejsce w skoku w dal, XIII miejsce – w biegu na 600m

Oliwia Żywica - II miejsce w ogólnopolskim rankingu biegu na 60m, VI miejsce w skoku w dal i XIV miejsce w biegu na 600m.


Rok szkolny 2011/12

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego Ada Skonieczna

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Maciej Nowak

 

III miejsce w półfinale wojewódzkim Kujawsko Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłkę ręczną dziewcząt

Skład zespołu: Weronika Kazimierczak, Sylwia Butlewska, Justyna Szmajda, Weronika Świtalska, Oliwia Żywica, Ewa Kwiatkowska, Justyna Szymczak, Oliwia Bernaciak, Dominika Trzęsalska, Weronika Stasińska, Marika Konopa, Marta Woźniak, Paulina Wdowiak.
 
 
 
III miejsce w półfinale wojewódzkim Kujawsko Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłkę ręczną chłopców

Skład zespołu: Marcin Rosiński, Michał Kwiatkowski, Łukasz Chełminiak, Mateusz Olczak, Albert Kwieciszewski, Błażej Lewandowski, Aleksander Słomczewski, Szymon Szajkowski, Mikołaj Lewandowski, Mikołaj Bączkowski, Jan Hołody, Maciej Nowak, Marek Lewandowski, Wiktor Maćczak
 
Wojewódzki Finał Minisiatkówki „Kinder+Sport 2012

Skład zespołu dziewcząt: Weronika Świtalska, Oliwia Żywica, Weronika Kazimierczak, Paulina Wdowiak, Marta Woźniak.
 
I-sze Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu

Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Świtalska, Marta Woźniak, Oliwia Żywica, Marek Lewandowski, Mikołaj Lewandowski i Marcin Rosiński.
Oliwia Żywica I miejsce (styl dowolny)
Weronika Świtalska III miejsce (styl klasyczny)
Marta Woźniak III miejsce (styl grzbietowy)
Mikołaj Lewandowski-III miejsce (styl dowolny)
II miejsce sztafeta 4 x 25 m ( 2 x 25 styl dowolny chłopców, 1x25 styl grzbietowy dziewcząt i 1x25 styl klasyczny dziewcząt)
Puchar Starosty Powiatu Radziejów dla najlepszego zawodnika Mistrzostw otrzymała uczennica naszej szkoły- Oliwia Żywica.
 
 

Rok szkolny 2010/11

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Pzredmiotowego z Przyrody Kamil Stróżyk

 

Wicemistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej
w kategorii –dzieci

IV miejsce w wojewódzkim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłkę ręczną chłopców

Skład zespołu: Dyduch Kacper, Paweł Rosiński, Szymon Gołębiowski, Przemysław Szymczak, Mikołaj Głowacki, Jakub Kujawski, Kamil Wiśniewski, Michał Kwiatkowski, Mateusz Bieńkowski Świerczyński, Mateusz Olczak, Marek Lewandowski, Marcin Rosiński, Szymon Szajkowski, Mikołaj Lewandowski, Jan Hołody.

 

II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłkę koszykową chłopców
Skład zespołu: Rosiński Paweł, Szymczak Przemysław, Gołębiowski Szymon, Jóźwiak Bartosz, Dyduch Kacper, Dwojak Patryk, Głowacki Mikołaj, Żernicki Michał, Wojtkowski Marcin, Wiśniewski Kamil, Lewandowski Marek, Kujawski Jakub

III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłkę ręczną dziewcząt


Skład zespołu: Natalia Jóźwiak, Klaudia Wojtasik, Magdalena Polak, Monika Grzanka, Patrycja Kujawa, Anna Woźniak, Karolina Malinowska, Dominika Trzęsalska, Sylwia Butlewska, Paulina Wdowiak, Ewa Kwiatkowska, Oliwia Żywica, Weronika Świtalska, Weronika Kazimierczak,


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W LATACH 1995 - 2007

Rok szkolny 1995/96
II miejsce w półfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową dziewcząt,

III miejsce w półfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną dziewcząt.

 

Rok szkolny 1996/97

IV miejsce drużyny piłki ręcznej dziewcząt w finale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

II miejsce drużyny piłki siatkowej dziewcząt w półfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Rok szkolny 1997/98

II miejsce w finałach wojewódzkich Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną dziewcząt i III miejsce chłopców.

 

Rok szkolny 1999/2000

II miejsce dziewcząt w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną,

II miejsce chłopców w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną.

 

Rok szkolny 2000/2001

II miejsce chłopców w półfinale rejonu Włocławka Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną,

IV miejsce dziewcząt w półfinale rejonu Włocławka Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną.

 

Rok szkolny 2001/2002

II miejsce dziewcząt w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną,

IV miejsce chłopców w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną.

 

Rok szkolny 2002/2003

IV miejsce finale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną dziewcząt,

IV miejsce chłopców w półfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej,

IV miejsce w finale rejonu Włocławka Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce halowej chłopców.

 

Rok szkolny 2003/2004

II miejsce w finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłkę ręczną dziewcząt,

                                              

 

                                 

Skład zespołu dziewcząt sezon 2003/2004:

Anna Chaberska, Izabela Majewska, Izabela Zasada, Dorota Zaborowska,
Magdalena Zasada, Izabela Kozińska, Katarzyna balcerak, Paulina Lorenc,
Magdalena Kujawska, Marta Kletkiewicz, Anna Grudzień, Daria Jezierska.


II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną chłopców,

                                  

                                  

Skład zespołu chłopców  sezon 2003/2004:

Robert Zachwieja, Arkadiusz Kozłowski, Michał Korzeniewski, Andrzej Kołodziejski, Krzysztof Skiczak, Marcin Gadaliński, Adam Chenc.

 

II miejsce dziewcząt w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodziczek,

II miejsce chłopców w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodzików.

 

Rok szkolny 2004/2005

II miejsce w finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłkę ręczną dziewcząt,

                             

Skład zespołu dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005:

Zasada Izabela, Radaczyńska Julita, Rębiałkowska Małgorzata,

Kozińska Izabela, Łukomska Natalia, Zielińska Maria,

Lewandowska Aleksandra, Biesiada Magdalena, Marciniak Magdalena,
Kłosowska Agnieszka, Walczak Daria, Woźnicka Angelika,
Kurant Magdalena, Rosińska Nikoletta.

 

IV miejsce chłopców w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodzików,

                              

Skład zespołu chłopców w roku szkolnym 2004/2005:

Mateusz Będkowski, Adam Głowacki, Paweł Maciąg, Piotr Grohnert,
Mateusz Kwieciszewski, Patryk Gębicki, Dariusz Kmieć, Jakub Danielewski, Michał Kozicki, Mateusz Chenc, Paweł Makowski, Bartosz Cybulski, Maciej Pyrek, Radosław Pawłowski, Adam Zieliński, Bartosz Głowacki, Bartosz Spychalski, Kamil Pyczka.

 

 

XIII miejsce chłopców na nieoficjalnych Mistrzostwach Polski uczniów klas piątych podczas Ogólnopolskiego Turnieju w Ciechanowie.

                             

W Ciechanowie zagrali:
Dawid Zieliński, Mateusz Będkowski, Mateusz Danielewski, Mateusz Wróblewski,
Kamil Pyczka, Mateusz Zaborowski Patryk Gębicki, Adam Głowacki, Bartosz Głowacki, Bartosz Cybulski, Szymon Danielewski, Bartosz Spychalski, Kamil Balcerak.

 

Rok szkolny 2005/2006

II miejsce w finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłkę ręczną dziewcząt,

                               

Skład zespołu dziewcząt- sezon 2005/2006

Edyta Kwiatkowska, Dominika Pietrzak, Agata Spychalska, Eliza Kłosowska, Judyta Lipska, Nikola Rosińska, Marta Lewandowska, Kinga Górniak, Angelika Woźnicka, Anna Zielińska, Małgorzata Rębiałkowska, Julita Radaczyńska.

 

II miejsce dziewcząt w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodziczek,

II miejsce chłopców w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodzików,

                              

Skład zespołu chłopców- sezon 2005/2006:

Mateusz Będkowski, Patryk Gębicki, Adam Nowak, Arkadiusz Zasada,

Mateusz Danielewski, Dawid Zieliński, bartosz Głowacki, Adam Głowacki, Bartosz Cybulski, Kamil Pyczka, Bartosz Spychalski Szymon Danielewski.

 

 

IV miejsce w finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłkę ręczną chłopców,

I miejsce w powiatowych zawodach Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt,

I miejsce w powiatowych zawodach Czwórbój lekkoatletyczny chłopców.

 

Rok szkolny 2006/2007

IV miejsce chłopców w Półfinałach Mistrzostw Polski zespołów młodzieżowych Związku Piłki Ręcznej w Polsce w kategorii dzieci(12-16 m-sce w Polsce),

II miejsce w finałach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w mini piłkę ręczną chłopców,

 

                               

                             

Skład zespołu chłopców w roku szkolnym 2006/2007

Dąbrowski Maciej, Danielewski Mateusz, Zaborowski Mateusz, Zasada Arkadiusz, Danielewski Szymon, Kardasz Marcin, Lewandowski Kamil, Butlewski Przemysław,

Nowak Adam, Nowak Jakub, Kaczmarek Jacek, Radaczyński Łukasz, Głowacki Michał, Witkowski Adrian, Żurawski Marcin.

Półfinały Mistrzostw Polski

Najlepszy zawodnik drużyny

 

II miejsce dziewcząt w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodziczek,

                               

Skład zespołu dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007:

Kozłowska Marta, Łukomska Daria, Maćczak Kamila, Szczerbiak Natalia, Zasada Magdalena, Spychalska Agata, Judyta Lipska, Zachwieja Monika, Wieczorkowska Daria, Kowalska Anna, Zielińska Anna, Pietrzak Dominika, Kłosowska Eliza.

 

II miejsce chłopców w finale wojewódzkiej ligi piłki ręcznej młodzików,

I miejsce w powiatowych zawodach Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt,

I miejsce w powiatowych zawodach Czwórbój lekkoatletyczny chłopców.

 

Stopka