Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Luty 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Aktualności

Nowe zestawy robotów do nauki kodowania i programowania.

Szanowni rodzice i pracownicy. Od lat współpracujemy z fundacją Rosa, która jest koordynatorem projektu "Moja szkoła". Celem przedsięwzięcia jest pozyskanie dodatkowych funduszy z odpisu podatku wysokości 1%.

więcej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce w ćwierćfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. Kujawsko-Pomorskiego w tenisie stołowym.

więcej
Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Święta Bożego Narodzenia - "Magiczne Święta" realizowanego przez uczniów kl. 0a, IVd i członków koła bibliotecznego.

Projekt edukacyjny  "Magiczne Święta" realizowany był w dniach 1.12.2017r. ? 22.12.2017r. przez uczniów klas 0a, IVd oraz członków koła bibliotecznego podczas zajęć dydaktycznych, zajęć do dyspozycji wychowawcy oraz na zajęciach koła.

więcej
W krainie baśni

,,Czym chleb dla ciała, tym baśń dla duszy"

więcej
Święto Babci i Dziadka

"Babciuniu, Dziadziuniu w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta"

więcej
Ślubowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

26.01.2018r. uczniowie klasy pierwszej 1a i 1b zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki SP w Osięcinach.

więcej
Półkolonie zimowe

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w półkoloniach zimowych, które odbędą się każdego dnia podczas ferii od 9.00 do 13.00.

więcej
Udział uczniów klas I w IX edycji programu ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Tradycyjnie uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym ? Akademia Bezpiecznego Puchatka?, który uczy dzieci jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, domu oraz na wycieczce. Jego organizatorami są: producent kakao Puchatek firma Maspex wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Zaś patronat honorowy objęli: Komendant Główny Policji oraz wszystkie Kuratoria Oświaty.

więcej
"Być człowiekiem to być odpowiedzialnym"

19 stycznia 2018 roku społeczność naszej szkoły miała okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne w ramach realizacji programu profilaktyczno- wychowawczego. Spektakl pt.: "Być człowiekiem to być odpowiedzialnym" przygotowali uczniowie klasy VI b i VII a pod kierunkiem p. Agnieszki Matkowskiej, p. Małgorzaty Mentlewicz i p. Zbigniewa Tumińskiego a także p. Tomasza Cybulskiego (oprawa muzyczna).

więcej
Ku przestrodze...

W związku ze zbliżającymi się feriami gościliśmy w naszej placówce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, którzy mówili o bezpieczeństwie w czasie ich trwania. W spotkaniu (18 stycznia 2018 roku) uczestniczyli wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej z oddziałami Gimnazjum w Osięcinach.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka