Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Sierpie 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

     22 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum w Osięcinach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 i pożegnanie absolwentów.

więcej
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019

Podręczniki są refundowane. Podręczniki do religii rodzice muszą dokupić.

więcej
Zabawy i zawody sportowe dla przedszkolaków.

Dnia 20 czerwca 2018r., jak co roku,  zaprosiliśmy do zabaw sportowych dzieci z Przedszkola Komunalnego w Osięcinach. W przygotowanych konkurencjach wzięły udział dzieci z grupy "Biedronki" pod opieką p. Ewy Martwickiej i Moniki Kapelińskiej. Impreza została przygotowana przez: Koło Wolontariuszy, świetlicę szkolną i bibliotekę.

więcej
Słodkie zakończenie roku szkolnego

     Któż nie lubi czekolady? Na pewno nie uczniowie klasy 4a i 4c, którzy na słodko pożegnali rok szkolny 2017/2018. Wybraliśmy się do Manufaktury Czekolady Chocolate Story w Łodzi.

więcej
Podwójne I miejsce w Tenisie stołowym

W dniu 12.06.2018 r. w sali gimnastycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie odbył się III Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego ?Ze sportem za pan brat?. W turnieju udział wzięli uczniowie ze zgłoszonych szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu radziejowskiego. Zawody obyły się z w dwóch kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopców. Szkołę Podstawową w Osięcinach reprezentowali: Jakub Kurant, Jakub Koprowicz zajęli w swoich kategoriach I miejsca, oraz Wiktor Stasiński (IV miejsce) Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Tomasz Zieliński

Konkurs piosenki dziecięcej w Pocierzynie

W dniu 4 czerwca 2018r. uczniowie z klas 1, 2, 3 reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Pocierzynie. W konkursie rywalizowały dzieci z sześciu szkół: z terenu gminy Osięcin oraz sąsiednich gmin.

więcej
ZASADY ŚWIADCZENIA "DOBRY START"

1. Świadczenie "Dobry Start" przysługuje na wniosek, raz w roku, w związku z rozpoczęciem roku szkolnego do ukończenia:
a. przez dziecko lub osobę uczącą się 20. roku życia
b. przez dziecko lub osobę uczącą się 24. roku życia - w przypadku niepełnosprawnych dzieci lub osób uczących.

więcej
"Z piosenką przez stulecie"

            Dnia 19 czerwca klasa Va wraz z chórem szkolnym zaprezentowała przedstawienie "Z piosenką przez stulecie", które było podsumowaniem projektu realizowanego w dniach: 11.05-11.06.2018r.

więcej
Cudze chwalicie, swego nie znacie ...

Każdy z nas żyje w obrębie różnych grup społecznych. Jedną z najważniejszych jest rodzina, która daje nam poczucie tożsamości, a dom rodzinny zapewnia nam bezpieczeństwo.
Z drugiej strony każdy z nas należy do wielkiej grupy, jaką jest naród i zarazem czuje się związany z ojczyzną, w której żyje. Pomiędzy rodziną i domem a narodem i ojczyzną jest miejsce na przestrzeń, którą nazywa się Małą Ojczyzną.  15 czerwca 2018r. uczniowie klas piątych w ramach projektu "Niepodległa jest dla wszystkich" wyruszyli na rajd pieszy, żeby odkryć to co piękne i być może nieznane w naszej miejscowości.

 

Agnieszka Dąbrowska

Andrzej Rozpędowski

więcej
Dobre rady na wakacje.

Zbliżają się wakacje. To czas odpoczynku, ale też i wielu niebezpieczeństw. 
W związku z tym w Szkole Podstawowej w Osięcinach i Gimnazjum pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wakacji poprowadzili: asp. Rafał Przybysz- dzielnicowy Osięcin, sierż. sztab. Marcin Konwent - dzielnicowy gminy Osięciny oraz sierż. Magdalena Cywińska- Grobelska- profilaktyk KPP Radziejów.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka