Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Grudzie 2017  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Aktualności

Sportowiec Roku 2017 Kujaw i Pomorza

Michalina Hołody, ucz.kl.6a SP Osięciny, zawodniczka MSPR Junak Włocławek, nominowana przez Gazetę Pomorską do tytułu Sportowca Roku 2017 Kujaw i Pomorza

więcej
Klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas spotkania koła bibliotecznego w bibliotece SP w Osięcinach.

Spotkanie miało na celu przybliżenie tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzenia członków koła w atmosferę magicznych świątecznych chwil.

więcej
Projekt edukacyjny ,,Wiem, że jem zdrowo"

Od 10 pażdziernika do 10 listopada klasy: Ia, Ib i IIa pod opieką pań: Danuty Wochny, Aleksandry Siarkowskiej, Anny Kozłowskiej i Agnieszki Domańskiej realizowały projekt edukacyjny pod hasłem ,,Wiem, że jem zdrowo".

więcej
Święta tuż, tuż...

30 listopada 2017 r. zainteresowani uczniowie klas Ia i Ib spotkali się na warsztatach zimowo-świątecznych. W trakcie warsztatów dzieci wykonały przestrzenne ozdoby.

więcej
Pierwsza gwiazdka

8 grudnia 2017r. klasy Ia i Ib wybrały się na wycieczkę do Multikina we Włocławku na seans filmowy pt. "Pierwsza gwiazdka".

więcej
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

W dniu 7 grudnia 2017r. w klasie Ia, Ib i IIa zorganizowane zostały bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne z udziałem rodziców.

więcej
"Istnieją ludzie , którzy mają serce ze złota. Wszystko co dają jest odbiciem ich serdeczności" Wy właśnie tacy jesteście!

Pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękowanie darczyńcom "Szlachetnej Paczki"- dzięki waszemu dobremu sercu i ofiarności uzbieraliśmy dla p. Ewy i Michałka :słodycze, artykuły żywnościowe, chemiczne, zabawki.

więcej
Spotkanie z psychologiem

1 grudnia 2017r. pani psycholog Jadwiga Lewandowska pracująca w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Radziejowie, spotkała się z uczniami z klas czwartych i piątych.

więcej
Mikołajki

W dniu 6 grudnia, jak co roku w naszej szkole, obchodziliśmy Mikołajki.

więcej
Imiewniny Mikołaja

Imieniny św. Mikołaja to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. 6 grudnia odwiedza nas Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Elfami.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
Stopka