Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Lipiec 2018  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Aktualności

Konkurs na kartkę wielkanocną - podsumowanie

               26 kwietnia zostały wręczone nagrody laureatom konkursu informatycznego "Kartka Wielkanocna". W konkursie wzięło udział 12 klas, około 240 uczniów. Wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4 i 5 oraz 6-7. Komisja w składzie: p. Małgorzata Skonieczna i p. Agnieszka Trzeciak, wybrała prace następujących uczniów:

więcej
Spotkanie z ratownikiem medycznym

10 maja 2018r. gościliśmy w naszej szkole ratownika medycznego pana Jarosława Nowakowskiego, który przeprowadził dla uczniów klas O - V zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

więcej
Terminy rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych


więcej
Wycieczka klas V do Trójmiasta

            7 maja 2018r. 46 uczniów z kl. Va, Vb, i Vc wybrało się na dwudniową wycieczkę do Trójmiasta - największej i najatrakcyjniejszej aglomeracji na Pomorzu. Trzy powiązane ze sobą, a jednocześnie niezwykle różnorodne miasta: Gdańsk, Gdynia i Sopot zapewniły moc atrakcji. 

więcej
Obchody Dnia Ziemi

W bieżącym roku szkolnym przeprowadzono wiele działań związanych z obchodami Dnia Ziemi. Odbyły się dwie wycieczki, jedna do Nadleśnictwa Włocławek na zajęcia terenowe "Jak nie zgubić się w lesie", druga do lasu w Osięcinach.

więcej
Wycieczka do grodu Popiela

24 kwietnia br. Uczniowie kl. IV d i IV e udali się pod opieką wychowawczyń i rodziców na wycieczkę do Kruszwicy, grodu legendarnego Popiela. Mieli okazje zwiedzić to piękne miasto, którego historia nierozerwalnie łączy się początkami polskiej państwowości. Wycieczka jest jednym z elementów realizowanego przez uczniów kl. IV e projektu pt. "Legendy - skarbnicą wiedzy o przeszłości Polski".

więcej
Sukces naszych uczniów w II Powiatowym Konkursie Ortograficznym

          20 marca br. odbył się w Brześciu Kujawskim II Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Łortokietek", w którym wzięło udział pięcioro uczniów z naszej szkoły, wyłonionych  
w eliminacjach szkolnych.

więcej
Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej rozstrzygnięty !!!

Dnia 27.04.2018r. w Chełmnie odbył się Wojewódzki etap Turnieju "Młodzież zapobiega pożarom". Powiat Radziejowski reprezentował uczeń naszej szkoły Krystian Koziński, który wygrał etap powiatowy, natomiast na etapie Wojewódzkim zdobył III miejsce.
Gratulujemy uczniowi i opiekunowi p. Agnieszce Trawińskiej, i życzymy dalszych sukcesów.

więcej
Te Radosne Święta

 

Tradycje są bardzo ważne w życiu każdego narodu, dzięki nim jesteśmy sobie bliżsi i nie mamy problemu z określeniem swojej tożsamości narodowej.

więcej
Wizyta w Schronisku dla zwierząt we Włocławku

                Klasy Va i Vc z wychowawczyniami dnia 25 kwietnia odwiedziły schronisko dla zwierząt we Włocławku. Głównymi celami tej wycieczki było uwrażliwienie na krzywdę bezdomnych zwierząt oraz przekazanie zebranych darów. A darów tych uczniowie zabrali naprawdę bardzo dużo, czego dowodem jest zdjęcie.

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 
Stopka