Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  Przyjaciele szkoły
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Padziernik 2017  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Aktualności

Premiera spektaklu ,,Kot w butach?.

25 maja koło teatralne Szkolne Ludki zaprezentowało spektakl ,,Kot w butach ", którego scenariusz został opracowany na podstawie bajki Jana Brzechwy.

więcej
ROK 2017 ROKIEM TADEUSZA KOŚCIUSZKI

22 maja w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyło sięspotkanie z historią pt. „Dzieje Insurekcji kościuszkowskiej na Kujawach ”,które poprowadził pan Leszek Kalicki - dowódca Chorągwi Zaciężnej Ziemi Radziejowskiej , pasjonat i propagator historii.

więcej
Ogólnopolski Turniej Piłkarski PROCAM Cup 2017

18.05.2017r. w Ciechocinku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłkarski PROCAM Cup 2017, w którym wzięli udział uczniowie z rocznika 2006. W turnieju zagrało sześć zespołów: UKS Aleksandrów Kujawski, RKS Wzgórze Raciążek, SP Brzozowo, SP Ciechocinek, UKS Dobre oraz SP Osięciny. W sumie rozegranych zostało 15 spotkań, podczas których bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Aleksandrowa Kujawskiego.

więcej
Wycieczka klas szóstych.

W dniach 10 – 12 maja uczniowie klasy VIa oraz VIb wraz z opiekunami – Aleksandrą Siarkowską, Agnieszką Dąbrowską i Zbigniewem Tumińskim uczestniczyli w wycieczce
do Ojcowskiego Parku Narodowego, Zakopanego oraz Krakowa.

więcej
AKCJA CHARYTATYWNA „DZIECI-DZIECIOM”

W naszej szkole, jak to jest już zwyczajem wiosną organizujemy akcję charytatywną „Dzieci – Dzieciom. W tym roku do 10 maja 2017r. trwała zbiórka, której celem było niesienie pomocy rzeczowej – przyborów szkolnych, zabawek, gier, książek na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka szkolno -Wychowawczego w Radziejowie.

więcej
Szkoła Podstawowa w Osięcinach to ZACZYTANA SZKOŁA

Nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskim Konkursie „Zaczytana Szkoła”, którego celem było rozwijanie czytelnictwa u dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Przystępując do konkursu przyjęliśmy na siebie 10 zadań, których wykonanie było oceniane przez jury konkursowe. Konkurs trwał od listopada do maja bieżącego roku szkolnego. Organizatorem konkursu było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Zofia Polaszekprzy pomocyJolanty Małeckiej iTomasza Zielińskego.

więcej
KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

12 maja 2017r. w naszej szkole dla klas pierwszych, drugich i trzecich zorganizowano Konkurs Piosenki Dziecięcej.

więcej
Pięciolatki w bibliotece

W bibliotece szkolnej gościliśmy dwie grupy pięciolatków z Publicznego Przedszkola w Osięcinach.

więcej
W mieście Kopernika

„Toruń bez nudy”.. takie motto miała wycieczka uczniów z klas III d i III e do Torunia. Rzeczywiście, podczas pobytu w „piernikowym mieście” nie było czasu na nudę.

więcej
Witaj Maj, Trzeci Maj! Rocznica uchwalenia Konstytucji 3. Maja

"Mówią o nas, że jesteśmy narodem - jak żaden chyba inny - zafascynowany swoją przeszłością i milością do Boga i Ojczyzny?
Czy to prawda? Cóż znaczą dla młodego pokolenia te slowa?
3. Maja - cóż to za data?(...)
Dziś zaczynamy lekcję pierwszą naszej wielkiej historii..."

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 
Stopka