Menu

  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  O szkole
  Nauczyciele
  Uczniowie
  Rodzice
  Biblioteka
  Świetlica szkolna
  Osiągnięcia
  Dokumenty
  RODO
  Wycieczki integracyjne
  Historia
  Galeria
Galeria

zobacz więcej »
Kalendarz

  Sierpie 2019  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Nauczyciele

Rok szkolny 2018/2019

Dyrektorzy


Dyrektor Szkoły Podstawowej mgr Andrzej Polaszek

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej mgr Grażyna Kamionka


Wicedyrektor Szkoły Podstawowej mgr Andrzej Rosiński

Sekretariat


Sekretarz Szkoły Podstawowej Agnieszka Barczak

Samodzielny referent Szkoły Podstawowej Anna Chaberska

Grono pedagogiczne

Banasiak Krzysztof - wych. klasy 5c, j. angielski

Cybulski Tomasz - muzyka, technika

Dąbrowska Agnieszka - wych. klasy 6c, w-f

Domańska Agnieszka - wych. klasy 2a, edukacja wczesnoszkolna

Jankowska Bożena - matematyka

Jezierska Anna - wych. klasy 7a, j. polski, j. rosyjski

Gawrońska Beata - wych. klasy IIIb gim., fizyka, matematyka

Ks. Grenda Dariusz - religia

Hejman Małgorzata - wych. klasy 4b, historia, plastyka

Izydorska Grażyna - geografia

Kamiński Paweł - chemia, biologia

Kamionka Grażyna - wicedyrektor szkoły, j. polski

Kisielewska Izabela - wych. klasy 8b, j. angielski

Kozłowska Anna - wych. klasy 3a, edukacja wczesnoszkolna

Kwaśna Zofia - matematyka

Ks. Laskowski Michał - religia

Lewandowska Emilia - j. niemiecki

Maliszewska Elżbieta - nauczyciel wspomagający

Matkowska Agnieszka - pedagog i psycholog szkolny

Małecka Jolanta - wych. klasy 6b, informatyka

Mentlewicz Małgorzata - wych. klasy 5d, przyroda, biologia

Młotkowska Agnieszka - j. angielski

Musiał Anna - nauczyciel świetlicy

Nosek Anna - wych. klasy 1a, edukacja wczesnoszkolna

Nowak Edyta - wych. klasy IIIa, biologia

Nowak Marianna -
wych. klasy 5a, historia, EDB

Pikuła Barbara - matematyka

Polaszek Andrzej - dyrektor szkoły, matematyka

Polaszek Zofia - nauczyciel bibliotekarz

Polaszewski Tomasz - w-f

Ratajczyk Aneta - wych. klasy IIIc, j. polski

Rosińska Barbara - historia, wos, wdż, doradztwo zawodowe

Rosiński Andrzej - wicedyrektor szkoły, geografia

Rozpędowski Andrzej - wych. klasy 4 c, w-f

Siarkowska Aleksandra - nauczyciel logopedii

Śledzińska-Będkowska Anna - j. polski

Simińska Katarzyna - wych. klasy 5e, j. polski

Skonieczna Małgorzata - wych. klasy 6a, muzyka, plastyka, w-f

Staniszewska Ewa - wych. klasy 4 a, j. polski

Trawińska Agnieszka - nauczyciel swietlicy

Trzeciak Agnieszka - wych. klasy 1b, edukacja wczesnoszkolna

Tumiński Zbigniew - wych. klasy 8a, j. angielski

Waloszek Agnieszka - wych. klasy 4b, matematyka

Woźniak Beata - religia

Woźniak Grzegorz - wych. klasy 7a, historia, technika

Wojtkowska Aneta - wych. klasy 2b, edukacja wczesnoszkolna

Zakrzewska Irena - nauczyciel bibliotekarz

Zieliński Tomasz - informatyka


 

Grono pedagogiczne rok szkolny 2012/13


Bobrzycka Henryka ? wych. kl. II a, edukacja wczesnoszkolna,
Kozłowska Anna ? wych. klasy III a, edukacja wczesnoszkolna,
Nosek Anna ? wych. kl. II b, edukacja wczesnoszkolna,
Siarkowska Aleksandra ? logopeda,
Simińska Katarzyna ? wych. kl. 0 a, edukacja wczesnoszkolna,
Wochna Danuta ? wych. kl. III b, edukacja wczesnoszkolna,
Dąbrowska Agnieszka ? wychowanie fizyczne,
Domańska Agnieszka ? wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy szkolnej,
Jankowska Bożena ? wych. kl. V b matematyka, nauczanie indywidualne,
Jezierska Anna ?wych. kl IV a, j. polski,
Małecka Jolanta ? wych. kl. 0 b, informatyka,
Tumiński Zbigniew ? j. angielski,
Mentlewicz Małgorzata ? wych. kl. IV b, przyroda,
Matkowska Agnieszka ? pedagog szkolny,
Pikuła Barbara ? wych. kl. V a, matematyka,
Polaszek Andrzej ? matematyka ? dyrektor szkoły,
Polaszek Zofia ? bibliotekarz
Rosiński Andrzej ? informatyka, przyroda ? wicedyrektor szkoły,
Skonieczna Małgorzata ? wych. kl. VI b w-f, muzyka i sztuka,
Śledzińska ? Będkowska Anna ? j. polski,
ks. Piotr Dziurdziński - religia
ks. Artur Nowak - religia,
Woźniak Grzegorz ? wych. kl. VI a, historia, technika,
Kisielewska Izabela - j. angielski,
Maliszewska Elżbieta - wych. kl. I b edukacja wczesnoszkolna
Trzeciak Agnieszka - wych. kl. I a, edukacja wczesnoszkolna
Aneta Wojtkowska - wychowawca świetlicy szkolnej 

rok szkolny 2003/04



Więcej zdjęć w Galerii

Stopka